سرتیتر خبر ها :
بخشنامه شماره ۹۷/۱۳۰۸۵ مورخ ۲۲/۰۱/۱۳۹۷ بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای ارز مسافرتی ابلاغ شد              فروشنده، کالای ایرانی بفروشد؛ خریدار، کالای ایرانی بخرد؛ مسئولین تولید ایرانی را کمک کنند و حمایت بکنند و از واردات و قاچاق جلوگیری کنند؛ این بحث تمام شد              امسال با تلاش مضاعف محیط‌بانان کشفیات بسیاری داشتیم و از شکار بی‌رویه جلوگیری کردیم و با برنامه‌ریزی و اعمال نظارت بیشتر کشف ما افزایش یافت             
      تاریخ خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۶

فاطمه عزیزی ساروکلائی،خبرنگار مازنی ها، مهدی محمدی ظهر امروز در جلسه هماهنگی ایام‌الله دهه‌فجر از حضور مردم بصیر و آگاه شهرستان قائمشهر در راهپیمایی قدردانی و اظهار کرد: مردم به محض اینکه به نتیجه رسیدند موضوع از بحث گرانی و معیشت خارج شد و عده‌ای از دشمنان به دنبال موج‌سواری در این فضا هستند و قصد لجاجت با نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: همین بصیرت و انسجام مردم در سی و چند سال قبل سبب شد تا پایه‌های حکومت ستم‌شاهی سست شود و فرو بریزد و امام خمینی‌(ره) سکاندار انقلاب اسلامی ایران شود.

فرماندار قائم‌شهر، تصریح کرد: ایام‌الله دهه فجر سالگرد پیروزی انقلاب و ایام غرور و سربلندی مردم است و معتقدم چیزی که در این ایام به دست آوردیم بخشی از آن به‌واسطه خباثت دشمنان بود چراکه اگر جنگ، تحریم و وفاق نبود شاید امروز این اتفاقات نمی‌افتاد.

این مسؤول با بیان اینکه تمام عناصر و اتفاقات چند روز اخیر هم به همان سو گره خورده است، اظهار کرد: ملت منسجم و متحد ایران توانست یک‌بار دیگر خود را به دنیا عرضه کند و بگوید که پایبند به ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی است.

محمدی از همه نیروهای نظامی و انتظامی، سپاهی، امنیتی و بسیجی تشکر کرد و گفت: شب و روز سختی را پشت سر گذاشتیم و شاهد بودم که این عزیزان تا پاسی از شب بیدار بودند و اوضاع را زیرنظر داشتند، چراکه قرآن سرلوحه زندگی و آموزه‌های دینی ما است و کسی که به آن اهانت کند و کلام خدا را به آتش بکشد از مسیر خدا دور شده است.

وی ادامه داد: امسال می‌خواهیم در برهه‌ای از زمان، پیروزی انقلاب را جشن بگیریم که ملت از پس یک آزمون سخت دیگر برآمد و خون‌های شهدا در انقلاب سبب شد تا ماندگار بماند.

فرماندار قائم‌شهر تصریح کرد: امروز غرب و آمریکا در حال فروپاشی است چراکه مردم ما مردم منسجم و متحد هستند و ما هم به عنوان مسؤول وظیفه‌ای جز خدمت بی‌منت به مردم نداریم.

این مسؤول با بیان اینکه مردم می‌گویند ما دهه فجر را آفریدیم تا مدیران عزت داشته باشند و مدیران هم این عزت را برای ما قائل باشند، اظهار کرد: این عزت باید در عمل بوده و در حد حرف و سخن نباشد.

محمدی گفت: باید این دهه همانند سال‌های قبل باشکوه برگزار شود و توقع بر این است مانند سال‌های گذشته، کمیته‌ها کارهای خود را شروع کنند و ظرف یک هفته نتیجه و جمع‌بندی خود را اعلام کنند.