سرتیتر خبر ها :
بخشنامه شماره ۹۷/۱۳۰۸۵ مورخ ۲۲/۰۱/۱۳۹۷ بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای ارز مسافرتی ابلاغ شد              فروشنده، کالای ایرانی بفروشد؛ خریدار، کالای ایرانی بخرد؛ مسئولین تولید ایرانی را کمک کنند و حمایت بکنند و از واردات و قاچاق جلوگیری کنند؛ این بحث تمام شد              امسال با تلاش مضاعف محیط‌بانان کشفیات بسیاری داشتیم و از شکار بی‌رویه جلوگیری کردیم و با برنامه‌ریزی و اعمال نظارت بیشتر کشف ما افزایش یافت             
      تاریخ خبر : ۱۷ دی ۱۳۹۶

محمدرضا متولی، خبرنگار مازنی ها، داوود مهابادی عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از دیدار مقابل ایرانجوان بوشهر با بیان اینکه بسیار خوشحالم که مربی تیمی هستم که بیش از ۵هزار هوادارش در زیر باران شدید آمدند و فقط نساجی را ۹۰ دقیقه محترمانه تشویق کردند، اظهار کرد: با توجه به اینکه زمان کمی در اختیار داشتیم در مجموع بازی بچه‌ها قابل قبول بود.

وی افزود: بازیکنان امروز توانستند تا حدودی برنامه‌های تاکتیکی را در میدان پیاده کنند و ما استحقاق برد را داشتیم ولی در مناطقی از نظر خودم دارای نقص هستیم که باید هرچه زودتر آن را برطرف کنیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم و برخی از بازیکنان هنوز به تیم نپیوستند و دستمان برای بازی امروز کمی خالی بود که با آمدن آنها روند بازی تیم بهتر خواهد شد.

مهابادی با بیان اینکه ایرانجوان تیم خوبی بود و بازی خوبی ارائه داد، اظهار کرد: با حملاتی که ما انجام دادیم و موقعیت‌هایی که خلق کردیم توانستیم سه امتیاز مهم این بازی را به‌دست آوریم.

وی ادامه داد: دست تک‌تک تماشاگران نساجی را می‌بوسم که امروز با وجود بارش شدید باران سختی را تحمل کردند و در ورزشگاه حاضر شدند و تیم خود را تشویق کردند.

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در بازی‌های خانگی و خارج از خانه نتیجه مطلوب کسب کنیم و با وجود هواداران پرشور انرژی و انگیزه تیم برای به‌دست آوردن سه امتیاز بازی در بازی‌های خانگی بیشتر است ولی بازی تهاجمی در بازی‌های خارج از خانه هم در دستور کار تیم قرار دارد چراکه تساوی در نیم فصل دوم زیاد کارایی ندارد.

مهابادی با بیان اینکه محمد عباس‌زاده بازیکن خوبی است و هم باشگاه برای آمدن وی به تیم رغبت دارد و هم خودش برای پیوستن به تیم اظهار تمایل کرده است، اظهار کرد: فعلا دو باشگاه نساجی و سایپا در حال مذاکره هستند ولی در حال حاضر عباس‌زاده، بازیکن تیم سایپا است و با این تیم قرارداد دارد.

وی افزود: دوست دارم در کنار مردم خوب قائم‌شهر، و نمایندگان رسانه‌ها صعود تیم نساجی به لیگ‌برتر را جشن بگیریم و هدف تیم من هم این است که بازی خوب و رو به جلویی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه در این چند روز که عهده‌دار تیم نساجی شدم تمام شرایط و امکانات از سوی مالک و مدیرعامل باشگاه در اختیارم گذاشته شد و در جذب بازیکنان مدنظر برای تیم دریغ نکردند.