سرتیتر خبر ها :
بخشنامه شماره ۹۷/۱۳۰۸۵ مورخ ۲۲/۰۱/۱۳۹۷ بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای ارز مسافرتی ابلاغ شد              فروشنده، کالای ایرانی بفروشد؛ خریدار، کالای ایرانی بخرد؛ مسئولین تولید ایرانی را کمک کنند و حمایت بکنند و از واردات و قاچاق جلوگیری کنند؛ این بحث تمام شد              امسال با تلاش مضاعف محیط‌بانان کشفیات بسیاری داشتیم و از شکار بی‌رویه جلوگیری کردیم و با برنامه‌ریزی و اعمال نظارت بیشتر کشف ما افزایش یافت             
      تاریخ خبر : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶

بیژن معیل سیاهرودکلائی،خبرنگار مازنی ها، علیرضا یونسی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهشهر که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در ایام‌الله دهه فجر، ایران یکی از بی‌بدیل‌ترین و عظیم‌ترین تحولات تاریخ را در اواخر قرن بیستم تجربه کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که به محض پیروزی قدرت‌های بزرگ روزگار زمانه به تقابل با آن پرداختند، افزود: تمامی قدرت‌های بزرگ روزگار ( شرق به سردمداری شوروی و غرب به سردمداری آمریکا ) به محض پیروزی انقلاب به تقابل با ایران پرداختند و در تاریخ کمتر ملتی مشاهده شده است که برای براندازی یک حکومت، مبارزه مردمی و مقابله با استقلال کشور قدرت‌های بزرگ زمانه دست به دست هم دهند تا آن حکومت نباشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با استناد به بیانات مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) بیان کرد: بررسی دلایل پیروزی انقلاب اسلامی از عقل محاسبه‌گر مادی خارج است و هیچ تحلیل مادی نمی‌تواند این را بپذیرد که یک جمعی با دستان خالی و بدون امکانات بر علیه حکومتی که از قدرت بی‌نظیری برخوردار است بایستد.

این مسؤول با بیان اینکه وضعیت اقتصادی و امنیتی در آن دوران بسیار مناسب بوده است، تصریح کرده است: شعارهای مردم در آن روزگار سیاسی و فرهنگی بوده و تنها ۶ درصد از ۳۲۵ شعار آن زمان شعارهای اقتصادی بوده است اما امروز مردم با مشکل اقتصادی و بیکاری مواجه هستند.

یونسی تاکید کرد: انقلاب اسلامی از جمله انقلاب‌هایی است که همه نسلی و همه عصری است اگر به آرمان‌ها و ارزش‌های خود پافشاری کند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ جامعه ای با اختلاف به پیروزی نخواهد رسید، گفت: اختلاف سم کشنده هر جامعه ای است و همه افراد در جامعه باید برای تعالی و پایداری کشور هم سو و هم نظر باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بااشاره به اینکه ۷۹۳ پروژه در ایام الله دهه فجر در استان افتتاح می‌شود، تصریح کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید شرایط اقتصادی کشور متحول شد و بسیاری از موسساتی که معضلات عمده ای برای مردم بوجود آوردند ساماندهی شدند، افتتاح بیش از ۷۹۳ پروژه با اعتبار بالغ بر ۸۱۰ میلیارد تومان در مازندران از دیگر دستاوردها و تلاش‌های مسؤولین در این دولت بشمار می‌آید.

یونسی در پایان به ظرفیت‌های شهرستان بهشهر اشاره کرد و گفت: برخورداری از بندر امیرآباد که جز سومین بندر تجاری ایران است یک نقطه قوت در کنار سایر ظرفیت‌های این شهرستان بشمار می‌آید که پیشرفت و توسعه این منطقه همت مسؤولان را می‌طلبد.