سرتیتر خبر ها :
تغییرات اخیر برای قرار گرفتن نساجی در مسیر موفقیت است/نکونام یکی از اسطوره های فوتبال ایران است              شعاع امر به معروف در گذشته محدود بود اما امروزه شعاع آن گسترش پیدا کرده است              اجازه نمی‌دهم تا تسهیلات اشتغال روستاها نصیب شکارچی‌های پول‌های ارزان شود             
      تاریخ خبر : ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

پوریا نوربخش قادی، خبرنگار مازنی ها، محمد اسلامی امشب در بازدید از کشتارگاه صنعتی طیور ساوانا گلوگاه اظهار کرد: از ۸۰۰ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر امسال ۱۲۲ میلیارد تومان مربوط به شهرستان گلوگاه است، که به تدریج در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: امروز خواستیم به دلیل اهمیت بالای این پروژه پیشرفته و عظیم قبل از افتتاح بازدید کنیم چرا که همه یک صدا خواستار به وجود آمدن چنین ظرفیتی در استان بودند، در آینده نزدیک تعدادی پروژه از جمله کشتارگاه ساوانا به بهره‌برداری می رسانیم.

استاندار مازندران با اشاره به سرمایه‌گذاری در پروژه ساوانا بیان کرد: با توجه به فوق پیشرفته بودن آن باید بتوانیم حرفی در بازار خارجی داشته باشیم و هم بتوانی مدوام و بقای خود را افزایش دهیم.

این مسؤول گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی عزت اقتصادی و اقتصاد پایدار که در همه شرایط بتواند در موقعیت خود قوی باشد و تاثیرپذیری از جای دیگر نداشته باشد.

اسلامی افزود: قسمت مهم اقتصاد مقاومتی صادرات‌گرا بودن آن است، برون‌نگری یعنی همین که صادرات‌گرا باشد و همه ضوابط را در خود رعایت کند.

وی بیان کرد: با بهره‌برداری از پروژه ساوانا، در صنعت طیور مازندران می‌توانیم هم در تولید و تغذیه و هم بازارهای صادراتی را به خود اختصاص دهیم، این برند را باید به عنوان یک الگو توسعه دهیم.

استاندار مازندران به شغل دکل‌بندی اشاره کرد و گفت: نیروی کار در هر شهرستان منحصر به همان منطقه نیست، دکل‌بندی ظرفیت بومی شهرستان گلوگاه است که یک شغل بین‌المللی است، این افراد باید شرکت‌هایی تاسیس کنند تا بتوانند در پروژه‌های مناطق مختلف کار بگیرند و اعزام شوند.