سرتیتر خبر ها :
تغییرات اخیر برای قرار گرفتن نساجی در مسیر موفقیت است/نکونام یکی از اسطوره های فوتبال ایران است              شعاع امر به معروف در گذشته محدود بود اما امروزه شعاع آن گسترش پیدا کرده است              اجازه نمی‌دهم تا تسهیلات اشتغال روستاها نصیب شکارچی‌های پول‌های ارزان شود             
      تاریخ خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۶

فاطمه عزیزی ساروکلائی،خبرنگار مازنی ها، مهدی محمدی ظهر امروز در جلسه هماهنگی ایام‌الله دهه‌فجر از حضور مردم بصیر و آگاه شهرستان قائمشهر در راهپیمایی قدردانی و اظهار کرد: مردم به محض اینکه به نتیجه رسیدند موضوع از بحث گرانی و معیشت خارج شد و عده‌ای از دشمنان به دنبال موج‌سواری در این فضا هستند و قصد لجاجت با نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: همین بصیرت و انسجام مردم در سی و چند سال قبل سبب شد تا پایه‌های حکومت ستم‌شاهی سست شود و فرو بریزد و امام خمینی‌(ره) سکاندار انقلاب اسلامی ایران شود.

فرماندار قائم‌شهر، تصریح کرد: ایام‌الله دهه فجر سالگرد پیروزی انقلاب و ایام غرور و سربلندی مردم است و معتقدم چیزی که در این ایام به دست آوردیم بخشی از آن به‌واسطه خباثت دشمنان بود چراکه اگر جنگ، تحریم و وفاق نبود شاید امروز این اتفاقات نمی‌افتاد.

این مسؤول با بیان اینکه تمام عناصر و اتفاقات چند روز اخیر هم به همان سو گره خورده است، اظهار کرد: ملت منسجم و متحد ایران توانست یک‌بار دیگر خود را به دنیا عرضه کند و بگوید که پایبند به ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی است.

محمدی از همه نیروهای نظامی و انتظامی، سپاهی، امنیتی و بسیجی تشکر کرد و گفت: شب و روز سختی را پشت سر گذاشتیم و شاهد بودم که این عزیزان تا پاسی از شب بیدار بودند و اوضاع را زیرنظر داشتند، چراکه قرآن سرلوحه زندگی و آموزه‌های دینی ما است و کسی که به آن اهانت کند و کلام خدا را به آتش بکشد از مسیر خدا دور شده است.

وی ادامه داد: امسال می‌خواهیم در برهه‌ای از زمان، پیروزی انقلاب را جشن بگیریم که ملت از پس یک آزمون سخت دیگر برآمد و خون‌های شهدا در انقلاب سبب شد تا ماندگار بماند.

فرماندار قائم‌شهر تصریح کرد: امروز غرب و آمریکا در حال فروپاشی است چراکه مردم ما مردم منسجم و متحد هستند و ما هم به عنوان مسؤول وظیفه‌ای جز خدمت بی‌منت به مردم نداریم.

این مسؤول با بیان اینکه مردم می‌گویند ما دهه فجر را آفریدیم تا مدیران عزت داشته باشند و مدیران هم این عزت را برای ما قائل باشند، اظهار کرد: این عزت باید در عمل بوده و در حد حرف و سخن نباشد.

محمدی گفت: باید این دهه همانند سال‌های قبل باشکوه برگزار شود و توقع بر این است مانند سال‌های گذشته، کمیته‌ها کارهای خود را شروع کنند و ظرف یک هفته نتیجه و جمع‌بندی خود را اعلام کنند.