سرتیتر خبر ها :
بخشنامه شماره ۹۷/۱۳۰۸۵ مورخ ۲۲/۰۱/۱۳۹۷ بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای ارز مسافرتی ابلاغ شد              فروشنده، کالای ایرانی بفروشد؛ خریدار، کالای ایرانی بخرد؛ مسئولین تولید ایرانی را کمک کنند و حمایت بکنند و از واردات و قاچاق جلوگیری کنند؛ این بحث تمام شد              امسال با تلاش مضاعف محیط‌بانان کشفیات بسیاری داشتیم و از شکار بی‌رویه جلوگیری کردیم و با برنامه‌ریزی و اعمال نظارت بیشتر کشف ما افزایش یافت             
      تاریخ خبر : ۱۹ آذر ۱۳۹۶

سیدعلیرضا پورمرادی،خبرنگار مازنی ها،مهدی پاشازاده عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از بازی در مقابل تیم راه‌آهن تهران با بیان اینکه بارها نشستیم و راجع به داوری حرفی نزدیم، اظهار کرد: درست است که داوران هم انسان هستند و اشتباه می‌کنند ولی چرا همیشه نوک پیکان اشتباهات داوری به سوی تیم نساجی است.

وی افزود: در این چندوقته ما یک حریف داشتیم و الان یک حریف دیگر هم در کنار حریف فوتبالی اضافه شده و این کار ما را سخت کرده است.

سرمربی تیم نساجی مازندران تصریح کرد: برنامه‌های زیادی برای تیم داریم اگر یکسری‌ها اجازه دهند و حاشیه ایجاد نکنند.

پاشازاده با بیان اینکه من برنامه‌هایم را به باشگاه دادم و به روز و ساعت اعلام کردم، اظهار کرد: اسامی چند بازیکن را هم به باشگاه دادیم تا با هر کدام که می‌خواهند قرارداد ببندند.

وی افزود: تا این جای نیم فصل حرفی نزدم و اعتراضی نکردم چرا که مشکلات ما فنی نیست و روحی و روانی است من جا نمی‌زنم و با افرادی که حاشیه درست می‌کنند کار دارم و بچه نیستم که با توهین و ناسزا کنار بکشم.

سرمربی تیم نساجی مازندران تصریح کرد: مشکل ما در نیمه نخست استرس بود و امروز خیلی‌ها دوست داشتند اتفاق دیگری بیفتد و خوشحال بودند ولی خواست خدا چیز دیگری بود.

پاشازاده با بیان اینکه شاید من هم در بازیکن گرفتن اشتباهاتی داشته باشم و این موضوع حتی در سطح فوتبال دنیا هم وجود دارد، اظهار کرد: وقتی تیم نتیجه می‌گیردبرد مال همه است و وقتی می‌بازد باخت تیم فقط مال من است.

وی افزود: به طرفداران واقعی احترام می‌گذارم و دست تک‌تک آنان را می‌بوسم ولی نباید مثل آب و هوا بالا و پایین شویم.

سرمربی تیم نساجی مازندران ادامه داد: باید بنشینم و پرتی‌هایم را پیدا کنم و کار کنیم و تیم در صورتی مؤفق خواهد شد که در کنار هم باشیم نه اینکه روبروی هم قرار بگیریم و باید قدری وجدان داشته باشیم و فرهنگ خود را عوض کنی.

پاشازاده تصریح کرد: ما محکم‌تر از قبل کارمان را انجام می‌دهیم چراکه من با بدبختی به اینجا رسیدم و به‌راحتی این مؤفقیت‌ و موقعیت را به‌دست نیاودم.

وی با بیان اینکه کم گذاشتن بازیکنان در فوتبال وجود ندارد و باخت‌های ما بیشتر روی اشتباه فردی بازیکنان خوب ما و استرس بوده است، اظهار کرد: ما باید زحمت بکشیم تا عده‌ای از برد ما لذت ببرند ولی اگر ببازیم فحش و ناسزا بشنویم و این منطقی نیست.

سرمربی تیم نساجی مازندران در پایان گفت: در فوتبال ما همه از تیم نخست راضی و از تیم دوم تا تیمی که در حال سقوط است ناراضی هستند و این تعریف شده نیست و باید فرهنگ سازی شود چراکه معتقدم نباید برای انجام یک کار اشتباه به کسی توهین شود.