سرتیتر خبر ها :
تغییرات اخیر برای قرار گرفتن نساجی در مسیر موفقیت است/نکونام یکی از اسطوره های فوتبال ایران است              شعاع امر به معروف در گذشته محدود بود اما امروزه شعاع آن گسترش پیدا کرده است              اجازه نمی‌دهم تا تسهیلات اشتغال روستاها نصیب شکارچی‌های پول‌های ارزان شود             
      تاریخ خبر : ۱۹ آذر ۱۳۹۶

سیدعلیرضا پورمرادی،خبرنگار مازنی ها،مهدی پاشازاده عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از بازی در مقابل تیم راه‌آهن تهران با بیان اینکه بارها نشستیم و راجع به داوری حرفی نزدیم، اظهار کرد: درست است که داوران هم انسان هستند و اشتباه می‌کنند ولی چرا همیشه نوک پیکان اشتباهات داوری به سوی تیم نساجی است.

وی افزود: در این چندوقته ما یک حریف داشتیم و الان یک حریف دیگر هم در کنار حریف فوتبالی اضافه شده و این کار ما را سخت کرده است.

سرمربی تیم نساجی مازندران تصریح کرد: برنامه‌های زیادی برای تیم داریم اگر یکسری‌ها اجازه دهند و حاشیه ایجاد نکنند.

پاشازاده با بیان اینکه من برنامه‌هایم را به باشگاه دادم و به روز و ساعت اعلام کردم، اظهار کرد: اسامی چند بازیکن را هم به باشگاه دادیم تا با هر کدام که می‌خواهند قرارداد ببندند.

وی افزود: تا این جای نیم فصل حرفی نزدم و اعتراضی نکردم چرا که مشکلات ما فنی نیست و روحی و روانی است من جا نمی‌زنم و با افرادی که حاشیه درست می‌کنند کار دارم و بچه نیستم که با توهین و ناسزا کنار بکشم.

سرمربی تیم نساجی مازندران تصریح کرد: مشکل ما در نیمه نخست استرس بود و امروز خیلی‌ها دوست داشتند اتفاق دیگری بیفتد و خوشحال بودند ولی خواست خدا چیز دیگری بود.

پاشازاده با بیان اینکه شاید من هم در بازیکن گرفتن اشتباهاتی داشته باشم و این موضوع حتی در سطح فوتبال دنیا هم وجود دارد، اظهار کرد: وقتی تیم نتیجه می‌گیردبرد مال همه است و وقتی می‌بازد باخت تیم فقط مال من است.

وی افزود: به طرفداران واقعی احترام می‌گذارم و دست تک‌تک آنان را می‌بوسم ولی نباید مثل آب و هوا بالا و پایین شویم.

سرمربی تیم نساجی مازندران ادامه داد: باید بنشینم و پرتی‌هایم را پیدا کنم و کار کنیم و تیم در صورتی مؤفق خواهد شد که در کنار هم باشیم نه اینکه روبروی هم قرار بگیریم و باید قدری وجدان داشته باشیم و فرهنگ خود را عوض کنی.

پاشازاده تصریح کرد: ما محکم‌تر از قبل کارمان را انجام می‌دهیم چراکه من با بدبختی به اینجا رسیدم و به‌راحتی این مؤفقیت‌ و موقعیت را به‌دست نیاودم.

وی با بیان اینکه کم گذاشتن بازیکنان در فوتبال وجود ندارد و باخت‌های ما بیشتر روی اشتباه فردی بازیکنان خوب ما و استرس بوده است، اظهار کرد: ما باید زحمت بکشیم تا عده‌ای از برد ما لذت ببرند ولی اگر ببازیم فحش و ناسزا بشنویم و این منطقی نیست.

سرمربی تیم نساجی مازندران در پایان گفت: در فوتبال ما همه از تیم نخست راضی و از تیم دوم تا تیمی که در حال سقوط است ناراضی هستند و این تعریف شده نیست و باید فرهنگ سازی شود چراکه معتقدم نباید برای انجام یک کار اشتباه به کسی توهین شود.