سرتیتر خبر ها :
بخشنامه شماره ۹۷/۱۳۰۸۵ مورخ ۲۲/۰۱/۱۳۹۷ بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای ارز مسافرتی ابلاغ شد              فروشنده، کالای ایرانی بفروشد؛ خریدار، کالای ایرانی بخرد؛ مسئولین تولید ایرانی را کمک کنند و حمایت بکنند و از واردات و قاچاق جلوگیری کنند؛ این بحث تمام شد              امسال با تلاش مضاعف محیط‌بانان کشفیات بسیاری داشتیم و از شکار بی‌رویه جلوگیری کردیم و با برنامه‌ریزی و اعمال نظارت بیشتر کشف ما افزایش یافت             
      تاریخ خبر : ۰۲ آذر ۱۳۹۶

فاطمه عزیزی ساروکلائی،خبرنگار مازنی ها، علی‌محمد شاعری بعد از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه شهرداران نکا اظهار کرد: در چنین موقعیتی وارد کردن برنج و آزاد شدن برنج، کار مناسبی نبوده است و کشاورزان متضرر شده‌اند.

وی افزود: وزیر جهاد کشاورزی باید جلوی این مسأله می‌ایستاد و از کشاورزان حمایت می‌کرد اما چنین اتفاقی نیفتاد و برنج، آزاد شد که از این موضوع گلایه داریم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی همچنین با تأکید بر کار جهادی توسط مدیران جهادی گفت: باید همه ما تلاش کنیم تا کارها براساس برنامه و با مدیریت جهادی رو به رشد و حرکت به سمت جلو باشد.

این مسؤول ادامه داد: اینکه نماینده برای گرفتن بودجه تلاش کند، مکاتبات فراوان در حوزه‌های مختلف انجام دهد اما مسؤولان شهرستانی در این بخش کاری نکنند و خود را وادار به حرکت به سمت جلو نکنند، کار خوب و پسندیده‌ای نیست.

شاعری افزود: همه ما نسبت به مردم مسؤولیم و انتظار داریم وقتی برای مسأله و برنامه‌ای رایزنی و برنامه‌ریزی می‌شود مدیران مربوطه به تمام توان وارد کار شده و با کار جهادی به مردم ارائه خدمت کنند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخاب شهردار نکا و با تأکید بر مشورت، یادآور شد: قرآن ما را به مشورت کردن و کمک گرفتن از افراد دستور داده است و هیچ انسانی با مشورت گرفتن از دیگران متضرر نشده است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت به مردم در هر سمت و مسؤولیتی بادی با اخلاق‌مداری و سلامت همراه باشد و با کار و تلاش برای مردم، نشان دهیم که اهل برنامه، کار و رفع مشکلات هستیم.

این مسؤول با اعلام اینکه مشکلات و کاستی‌ها در همه شهرها و مناطق وجود دارد و نباید ضعف‌ها بزرگ‌نمایی شود، اظهار کرد: همه ما در قبال مردم مسؤول هستیم و برای حل مشکل آمدیم و نیامدیم که مشکل ایجاد کنیم و باید با کار و تلاش جهادی برای رفع این مشکلات گام برداریم.

شاعری با تأکید بر روحیه کار و خدمت به مردم افزود: شهردار جدید نکا در این شهر مشغول به کار شده است و برنامه‌ها و ایده‌های فراوانی را برای سازندگی ارائه داده است که بسیار مفید و کارساز است اما ما هم مواردی داریم که باید مورد توجه قرار گرفته و در دستور کار باشد.

وی ادامه داد: توجه به زیباسازی شهر نکا، رفع مشکلات زباله و پسماند، توجه به فضای سبز، اجرایی شدن طرح‌های گردشگری در قرمرض، آزادسازی ساحل دریای نکا، حمل و نقل و ترافیک از جمله مسائلی است که باید با دقت بیشتر در این حوزه‌ها وارد شده و رفع مشکل شود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: از امروز کلید شهر نکا در دستان شهردار نکا است و باید بدانیم مردم مطالبه‌گر هستند و باید برای رفع مشکلات و نیازهای تلاش کرده و پاسخگوی مردم باشیم.