سرتیتر خبر ها :
تغییرات اخیر برای قرار گرفتن نساجی در مسیر موفقیت است/نکونام یکی از اسطوره های فوتبال ایران است              شعاع امر به معروف در گذشته محدود بود اما امروزه شعاع آن گسترش پیدا کرده است              اجازه نمی‌دهم تا تسهیلات اشتغال روستاها نصیب شکارچی‌های پول‌های ارزان شود             
      تاریخ خبر : ۱۶ آذر ۱۳۹۶

بیژن معیل سیاهرودکلائی،خبرنگار مازنی ها، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری بعد از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار علی ییلاقی در بهشهر اظهار کرد: خداوند در قرآن به مجاهدان فی سبیل‌الله عظمت و بزرگی بخشید و از آنان جز به فضیلت یاد نمی‌کند.

وی با بیان اینکه سردار ییلاقی از اولیای خاص خداوند است، افزود: سردار علی ییلاقی فرماندهی لشکر ۲۵ کربلا در عرصه دفاع یکی از نمونه‌ها بود.

امام جمعه بهشهر بیان کرد: عشق و معرفت نسب به خدا، ولایت‌پذیری و استقامت و پایداری از ویژگی‌های بارز اولیای خداوند است.

این مسؤول تصریح کرد: اولیای خدا در دنیا غیر از پروردگار متعال چیزی نمی‌بینند و همه چیز در دیدگانشان خار و کوچک است شهید ییلاقی نمونه بارز و آشکار این افراد بود.

وی در پایان گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های خاص سردار علی ییلاقی رشد یافتن در اصیل و نجیب بوده است.

به گزارش مازنی ها، سردار علی ییلاقی جانباز ۷۰ درصد جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بوده است و روزهای پایانی سال ۶۱ از ناحیه سر به شدت مجروح شد و ۲ سال در حالت بیهوشی و نیمه بیهوشی بود و پس از بهبود نسبی هم تا چند سال قدرت تکلم نداشت.