سرتیتر خبر ها :
بخشنامه شماره ۹۷/۱۳۰۸۵ مورخ ۲۲/۰۱/۱۳۹۷ بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای ارز مسافرتی ابلاغ شد              فروشنده، کالای ایرانی بفروشد؛ خریدار، کالای ایرانی بخرد؛ مسئولین تولید ایرانی را کمک کنند و حمایت بکنند و از واردات و قاچاق جلوگیری کنند؛ این بحث تمام شد              امسال با تلاش مضاعف محیط‌بانان کشفیات بسیاری داشتیم و از شکار بی‌رویه جلوگیری کردیم و با برنامه‌ریزی و اعمال نظارت بیشتر کشف ما افزایش یافت             
      تاریخ خبر : ۱۶ آذر ۱۳۹۶

بیژن معیل سیاهرودکلائی،خبرنگار مازنی ها، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری بعد از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار علی ییلاقی در بهشهر اظهار کرد: خداوند در قرآن به مجاهدان فی سبیل‌الله عظمت و بزرگی بخشید و از آنان جز به فضیلت یاد نمی‌کند.

وی با بیان اینکه سردار ییلاقی از اولیای خاص خداوند است، افزود: سردار علی ییلاقی فرماندهی لشکر ۲۵ کربلا در عرصه دفاع یکی از نمونه‌ها بود.

امام جمعه بهشهر بیان کرد: عشق و معرفت نسب به خدا، ولایت‌پذیری و استقامت و پایداری از ویژگی‌های بارز اولیای خداوند است.

این مسؤول تصریح کرد: اولیای خدا در دنیا غیر از پروردگار متعال چیزی نمی‌بینند و همه چیز در دیدگانشان خار و کوچک است شهید ییلاقی نمونه بارز و آشکار این افراد بود.

وی در پایان گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های خاص سردار علی ییلاقی رشد یافتن در اصیل و نجیب بوده است.

به گزارش مازنی ها، سردار علی ییلاقی جانباز ۷۰ درصد جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بوده است و روزهای پایانی سال ۶۱ از ناحیه سر به شدت مجروح شد و ۲ سال در حالت بیهوشی و نیمه بیهوشی بود و پس از بهبود نسبی هم تا چند سال قدرت تکلم نداشت.