سرتیتر خبر ها :
انقلاب اسلامی از جمله انقلاب‌هایی است که همه نسلی و همه عصری است اگر به آرمان‌ها و ارزش‌های خود پافشاری کند              دومین بازارچه گروه خیریه معنوی مَنشأ قائمشهر به نام مشق عشق و با نیت گسترش بیش از پیش همدلی، عشق و مهربانی بین آحاد جامعه چهارشنبه و پنج شنبه ۴ و ۵ بهمن ماه در محل ساختمان قدیم شهرداری قائمشهر برگزار شد              شبکه تشکل‌های محیط زیست و منایع طبیعی مازندران در اعتراض به موافقت ریاست سازمان محیط زیست کشور با طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان بیانیه صادر کرد             
      تاریخ خبر : ۰۲ شهریور ۱۳۹۶

طاهره بلخ، خبرنگار مازنی ها، محمدباقر نوبخت پیش از ظهر امروز و در نخستین روز هفته دولت در گلزار شهدای رشت اظهار کرد: هرسال در ایام هفته دولت، فرصتی فراهم می‌شود تا خدمتگزاران نظام، به مردم گزارش اقدامات انجام‌شده را ارائه کنند.

معاون رئیس‌جمهوری با اشاره به زمان آغاز به کار خود در سازمان برنامه‌وبودجه کشور در سال ۱۳۹۲ بیان کرد: با توجه به کاهش قیمت نفت از ۱۰۴ دلار به ۴۷ دلار در ابتدای کار دولت، منابع ما از ۲۵۰ میلیارد دلار به ۱۵۷ میلیارد دلار تقلیل یافت.

وی با اشاره به پرداخت ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از مطالبات بازنشستگان در روز گذشته گفت: پرداختی به مستمری‌بگیران در سال جدید بیش از ۳٫۴ برابر افزایش داشته است.

نوبخت بابیان اینکه در این مدت، یاد نداریم که پرداخت یارانه نقدی، به تأخیر افتاده یا پرداخت‌نشده باشد، گفت: طرح‌ها و پروژه‌های دولت در استان‌های مختلف یکی پس از دیگری به بهره‌برداری می‌رسد‌.

معاون رئیس‌جمهوری بابیان اینکه هفته‌ دولت امسال با محوریت شعار تدبیر و امید برای تولید و اشتغال برگزار می‌شود افزود: در قوه مجریه، برای دفاع از مردم و کشور، با همان صلابت روزهای نخست، حضورداشته و احساس می‌کنیم که در سنگر و جبهه هستیم و فعالیت‌های خود را انجام می‌دهیم.