سرتیتر خبر ها :
بریدن سر مادر در مقابل چشم دختر، به دار آویختن پسر سه‌ساله و آتش زدن جوانان و هزاران فجایع دیگر از نمونه‌های وحشی‌گری و تاخت‌وتاز داعش در طی چند سال اخیر بوده است              فرامرز درخشنده روزنامه‌نگار و خبرنگار کهنه‌کار رسانه‌های مازندران، مدیر خبرگزاری ایلنا و سرپرست روزنامه کار و کارگر در استان پس از سال‌ها رنج و تحمل بیماری دار فانی را وداع گفت              طبق قانون نمایندگان در انتخاب استاندار حق دخالت ندارند اما باید نظارت کنند             
      تاریخ خبر : ۰۲ شهریور ۱۳۹۶

طاهره بلخ، خبرنگار مازنی ها، محمدباقر نوبخت پیش از ظهر امروز و در نخستین روز هفته دولت در گلزار شهدای رشت اظهار کرد: هرسال در ایام هفته دولت، فرصتی فراهم می‌شود تا خدمتگزاران نظام، به مردم گزارش اقدامات انجام‌شده را ارائه کنند.

معاون رئیس‌جمهوری با اشاره به زمان آغاز به کار خود در سازمان برنامه‌وبودجه کشور در سال ۱۳۹۲ بیان کرد: با توجه به کاهش قیمت نفت از ۱۰۴ دلار به ۴۷ دلار در ابتدای کار دولت، منابع ما از ۲۵۰ میلیارد دلار به ۱۵۷ میلیارد دلار تقلیل یافت.

وی با اشاره به پرداخت ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از مطالبات بازنشستگان در روز گذشته گفت: پرداختی به مستمری‌بگیران در سال جدید بیش از ۳٫۴ برابر افزایش داشته است.

نوبخت بابیان اینکه در این مدت، یاد نداریم که پرداخت یارانه نقدی، به تأخیر افتاده یا پرداخت‌نشده باشد، گفت: طرح‌ها و پروژه‌های دولت در استان‌های مختلف یکی پس از دیگری به بهره‌برداری می‌رسد‌.

معاون رئیس‌جمهوری بابیان اینکه هفته‌ دولت امسال با محوریت شعار تدبیر و امید برای تولید و اشتغال برگزار می‌شود افزود: در قوه مجریه، برای دفاع از مردم و کشور، با همان صلابت روزهای نخست، حضورداشته و احساس می‌کنیم که در سنگر و جبهه هستیم و فعالیت‌های خود را انجام می‌دهیم.