سرتیتر خبر ها :
رئیس جمهور قانون مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی را ابلاغ کرد              پنجمین بازارچه خیریه منشأ در استان مازندران برگزار شد              فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۲۰ امروز جمعه ۱۰ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد             
      تاریخ خبر : ۱۵ مرداد ۱۳۹۶

میثم زارعی تلوکی؛ روزنامه نگار- همانطور که می دانیم انتشار تصاویر سلفی گیری تعدادی از نمایندگان مجلس با فدریکا موگرینی بازتاب های گسترده ای در رسانه ها و فضای مجازی داخلی و خارجی داشت و باعث انتقادات بسیاری نسبت به نحوه رفتار نمایندگان شد.
انتقاداتی بجا و منطقی که تک تک آن نمایندگان باید برای آن پاسخی شایسته (که البته ندارند!) ارائه دهند و از ملت بزرگ و با فرهنگ ایران نیز بخاطر رفتار ناشایستشان عذرخواهی نمایند!
براستی ما را چه شده است که امروز به اینجا رسیده ایم؟! این بود حفظ آرمان های امام و انقلاب؟! این بود سرباز وطن بودن؟! این بود داعیه فرمانبرداری از مقام معظم رهبری؟! این بود آن شعارها و وعده ها؟!
از ما به کنار؛ ایکاش حرمت خون شهدایمان را نگه می داشتیم! ایکاش این نمایندگان جوگیر و ذوق زده که حیثیت نظام و کشور را به سخره گرفتند؛ قدری از حجب و حیا و مردانگی شهداء و رزمندگانمان یاد می گرفتند! همانانی که بدون صدا کلفت کردن و ریش و سبیل درآوردن در سنین خردسالی و نوجوانای براستی مرد بودند و مردانگی و عزت شرف را بی ادعا با خود یدک می کشیدند!
همانانی که مردانه و با شجاعت روزها، ماه ها و سال های شناسنامه شان را زیاد می کردند تا تو امروز با خیال راحت و با امنیت و بدور از دغدغه و با ابزار اصولگرایی و اصلح طلبی ات همانند عقده ای ها عکس های سلفی بگیری و اینگونه آبروی ایران را ببری!
ایکاش حداقل به هشدارهای ولی امرت مقام معظم رهبری که همه جا ولایتمداری ات را در بوق و کرنا میکنی؛ توجه می کردی که همیشه می فرمایند: امروز ترس ما از غرب زدگی مسئولانمان هست که مبادا در آغوش غربی ها بودن را افتخار بدانند!
آری؛ به درستی گفته اند: مردی و مردانگی افسانه شد و وای بر ما و انتخاب هایمان!
#شهدا_شرمنده_ایم