سرتیتر خبر ها :
انقلاب اسلامی از جمله انقلاب‌هایی است که همه نسلی و همه عصری است اگر به آرمان‌ها و ارزش‌های خود پافشاری کند              دومین بازارچه گروه خیریه معنوی مَنشأ قائمشهر به نام مشق عشق و با نیت گسترش بیش از پیش همدلی، عشق و مهربانی بین آحاد جامعه چهارشنبه و پنج شنبه ۴ و ۵ بهمن ماه در محل ساختمان قدیم شهرداری قائمشهر برگزار شد              شبکه تشکل‌های محیط زیست و منایع طبیعی مازندران در اعتراض به موافقت ریاست سازمان محیط زیست کشور با طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان بیانیه صادر کرد             
      تاریخ خبر : ۱۵ مرداد ۱۳۹۶

میثم زارعی تلوکی؛ روزنامه نگار- همانطور که می دانیم انتشار تصاویر سلفی گیری تعدادی از نمایندگان مجلس با فدریکا موگرینی بازتاب های گسترده ای در رسانه ها و فضای مجازی داخلی و خارجی داشت و باعث انتقادات بسیاری نسبت به نحوه رفتار نمایندگان شد.
انتقاداتی بجا و منطقی که تک تک آن نمایندگان باید برای آن پاسخی شایسته (که البته ندارند!) ارائه دهند و از ملت بزرگ و با فرهنگ ایران نیز بخاطر رفتار ناشایستشان عذرخواهی نمایند!
براستی ما را چه شده است که امروز به اینجا رسیده ایم؟! این بود حفظ آرمان های امام و انقلاب؟! این بود سرباز وطن بودن؟! این بود داعیه فرمانبرداری از مقام معظم رهبری؟! این بود آن شعارها و وعده ها؟!
از ما به کنار؛ ایکاش حرمت خون شهدایمان را نگه می داشتیم! ایکاش این نمایندگان جوگیر و ذوق زده که حیثیت نظام و کشور را به سخره گرفتند؛ قدری از حجب و حیا و مردانگی شهداء و رزمندگانمان یاد می گرفتند! همانانی که بدون صدا کلفت کردن و ریش و سبیل درآوردن در سنین خردسالی و نوجوانای براستی مرد بودند و مردانگی و عزت شرف را بی ادعا با خود یدک می کشیدند!
همانانی که مردانه و با شجاعت روزها، ماه ها و سال های شناسنامه شان را زیاد می کردند تا تو امروز با خیال راحت و با امنیت و بدور از دغدغه و با ابزار اصولگرایی و اصلح طلبی ات همانند عقده ای ها عکس های سلفی بگیری و اینگونه آبروی ایران را ببری!
ایکاش حداقل به هشدارهای ولی امرت مقام معظم رهبری که همه جا ولایتمداری ات را در بوق و کرنا میکنی؛ توجه می کردی که همیشه می فرمایند: امروز ترس ما از غرب زدگی مسئولانمان هست که مبادا در آغوش غربی ها بودن را افتخار بدانند!
آری؛ به درستی گفته اند: مردی و مردانگی افسانه شد و وای بر ما و انتخاب هایمان!
#شهدا_شرمنده_ایم