سرتیتر خبر ها :
بریدن سر مادر در مقابل چشم دختر، به دار آویختن پسر سه‌ساله و آتش زدن جوانان و هزاران فجایع دیگر از نمونه‌های وحشی‌گری و تاخت‌وتاز داعش در طی چند سال اخیر بوده است              فرامرز درخشنده روزنامه‌نگار و خبرنگار کهنه‌کار رسانه‌های مازندران، مدیر خبرگزاری ایلنا و سرپرست روزنامه کار و کارگر در استان پس از سال‌ها رنج و تحمل بیماری دار فانی را وداع گفت              طبق قانون نمایندگان در انتخاب استاندار حق دخالت ندارند اما باید نظارت کنند             
      تاریخ خبر : ۱۷ تیر ۱۳۹۶

طاهره بلخ، خبرنگار مازنی ها ؛ جان‌الله عبدی در مراسم بهره برداری همزمان ۲۶ پروژه عمرانی در ۱۲ روستای بخش امامزاده عبدالله شهرستان آمل با اشاره به اینکه انتظار می‌رود تا دهیاران با برنامه کار کنند و به اجرای پروژه‌های عمرانی بپردازند، عنوان کرد: پروژه‌های نیمه‌کاره در روستاها به پایان برسد تا به جای ایجاد پروژه‌های جدید، پروژه‌های نیمه‌کاره افتتاح شود.
وی با بیان اینکه در بحث توسعه اقتصادی اقدامات خوبی در دستور کار قرار گرفته است، عنوان کرد: هم‌اکنون یک هزار و ۶۰۰ روستای مازندران به پهنای پرسرعت اینترنت وصل هستند که در سال جاری این تعداد به ۲ هزار و ۳۰۰ روستا می‌رسد .
عبدی با اشاره به اینکه امروزه روستاها بسیاری از امکانات موجود در شهرها را در اختیار دارند و ظرفیت و منابع در روستاها موجود است، عنوان کرد: اقتصاد شهرها وابسته به تولیدات روستاها است و باید این اتفاق در کشور بیفتد که روستا محوری باردیگر رونق گیرد.
مدیرکل امور روستایی مازندران با اعلام اینکه ایجاد بازارچه دائمی در روستاها و استقبال گردشگران از آن از تاکیدات است، گفت: قول مساعد مسئولان استانی برای همکاری و حمایت از راه اندازی بازارچه های دائمی در مازندران وجود دارد که امیدواریم محقق شود.
این مسئول با اشاره به اینکه بر تهیه شناسنامه اشتغال روستایی تأکید وجود دارد و باید ایجاد حتی یک شغل در بین روستائیان در این دفترچه ثبت شود، افزود: با در اختیار قرار داشتن این اطلاعات می توانیم برای توسعه روستاها برنامه ریزی های مهمی انجام دهیم.
وی بر بیمه خانه های روستایی تاکید و اظهار کرد: برای بیمه کردن خانه‌های روستایی با یک شرکت بیمه تفاهم‌نامه امضا شده است همچنین امنیت شغلی دهیاران امروزه از مهم‌ترین دغدغه‌ها است هر چند ایجاد درآمد پایدار در روستاها هم دیگر دغدغه است.